Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 1 od 5
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Naprijed

1 - 20 od ukupno 99 oglasa - Prodaja

top
11
340 000 € 5484 €/m²
ažuriran
Rijeka, Bivio

62 m2

kat
6
275 000 € 3481 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

79 m2

kat
4
190 000 € 123 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav

1550 m2

kat
4
95 000 € 146 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav

650 m2

kat
4
130 000 € 153 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav

850 m2

kat
9
245 000 € 5326 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija

46 m2

pr kat
17
763 000 € 8478 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija

90 m2

kat
17
742 000 € 10600 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija

70 m2

pr kat
15
1 007 000 € 11066 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija

91 m2

pr kat
2
720 000 € 2880 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji

250 m2

kat
8
678 500 € 5900 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

115 m2

pr kat
8
638 400 € 5700 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

112 m2

kat
9
756 400 € 6200 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

122 m2

kat
17
476 500 € 3220 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija

148 m2

kat
10
1 680 000 € 7742 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija

217 m2

kat
11
1 660 000 € 6975 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija

238 m2

pr kat
17
485 000 € 2021 €/m²
ažuriran
Brod Moravice, Brod Moravice

240 m2

kat
10
985 000 € 5503 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

179 m2

kat
9
760 000 € 5507 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

138 m2

kat
8
875 000 € 5503 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran

159 m2

pr kat
Stranica 1 od 5
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Naprijed
Tip ponude Prodaja agencije Habitat real estate doo na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup